Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

jarno3

Pláč na špatném hrobě, pane autore.

Tato vláda nic řešit nebude, protože jí tento stav stoprocentně vyhovuje. S pomocí poplatných médií tak úspěšně odvádí pozornost lidí od svých asociálních deforem. ( K témuž ostatně slouží i ta nechutná mediální morbidní fraška s mrtvými hokejisty). Navíc by vyschl penězovod do černé díry, kde se tomto problému přiživuje ( či spíše lukrativně živí) spousta lehkoživků a darmojedů. Policie nic nevyřeší jednak  na politickou objednávku a dílem i z trucu. Je  veřejným tajemstvím, že fízlové po hospodách prohlašují, že pracovat nebudou, protože jim sebrali peníze. Podle toho taky bezpečnost v našich městech vypadá.Teatrální nasazení policejních pendrekářů bylo jen vládním zastrašováním malomyslných ukázkou "drtivé pěsti"  kapitalistické třídy. Kubice už v minulosti prokázal, v jakém žoldu pracuje a jeho kněžourský ksicht je pouze maska.  Musíte vzít na vědomí, že nastal stav, kdy občan musí svoji bezpečnost vzít do vlastních rukou. Čím dřív to lidi pochopí, tím méně obětí bude.

+3/0
11.9.2011 5:51

SID09

Re: Pláč na špatném hrobě, pane autore.

Máte pravdu v tom, že tato vláda není schopna rychle vyřešit problém, který předchozí vlády, spolu s  organizacemi pro integraci nepřizpůsobivých pečlivě 20 let budovaly. Vytvořily moloch, který není možné během krátké doby porazit.

Policajti, kteří tvrdí, že pracovat nebudou - patří okamžitě ven. Je dost lidí, kteří budou rádi tuto práci dělat i za poloviční plat. Prostě se státu to přeplácení státních zaměstnanců ( policajtů a vojáků ) nevyplatilo.

Policajti v současné době nechtějí prakticky nic jinýho dělat, než jen oddělovat znesvářené tábory.

Vběhnout do cikánského gheta se odváží jen sebevrah. Stříkat vodou je podstatně jednodušší a pro policajty bezpečnější. !!;-)

0/0
11.9.2011 10:36

Pavel Skeptik IV

Re: Pláč na špatném hrobě, pane autore.

Kdyby tady vládla DRTIVÁ PĚST kapitalistické třídy, tak by žádný problém nebyl. Protože ty ČERNÉ DÍRY by neexistovaly a menšiny by se nám tady nestahovali jako vosy na bonbón!

Bohužel, Kubice to řeší  bez nějakého rozdělení příčin a následků! Ovšem žádný min. vnitra si nemůže dovolit pustit skoro 1000 naštvaných lidí na obydlí těch co tou příčinou jsou! Jestli to dělá dobře nebo špatně je jiná věc, hlavně k tomu má blbé komntáře které ty lidi ještě více naštvou! Rv

0/0
11.9.2011 11:00

Clovek obycejny

Teď vám nerozumím

Vždyť pan Kubice pořád dokola opakoval, že tam žádní místní nejsou :-(. To jako myslíte že nemluvil pravdu? To nechápu.

0/0
11.9.2011 0:35

Kubrt - admin mi pije nálev

Jen tihle tři sami o sobě nic nevyřeší,

chce to změnu systému jako takového. Vy máte na mysli co nejrychlejší řešení lokální situace. Ono je třeba změnit základ, aby tato lokální situce vůbec nevznikala anebo jen minimálně. Nutno začít u politiků, stran, v parlamentu, na soudech. Jinak se situace na Šluknovsku jen přeleje jinam.

+2/0
10.9.2011 22:32

Danny boy

Re: Jen tihle tři sami o sobě nic nevyřeší,

A jak to chcete udělat? v posledních deseti letech jsme se přesvědčili, že volby tohle nevyřeší. Násilí nepovažuji za šťastné řešení. Obvykle taky nekončí dobře.

0/0
11.9.2011 8:20

Woren 1

Zvýšíme výpalné černé lůze !

a ono se to na chvíli uklidní. A co dál, vážení ?

+2/0
10.9.2011 22:11

Jack Russell

NEJSTE PRVNÍ,

kdo upozorňuje na tyto problémy. Za poslední rok jen na tomto blogu bylo zveřejněno, abych nepřeháněl, možná sto článků, které rozebíraly tzv. romskou otázku ze všech stran. Řešení není v posílení policie, v poradcích, v programech a podobných "opatřeních". Jedinné řešení je ve změně politiky zaměstnanosti, ve vytváření pracovních příležitostí s podporou státu a v uplatňování práva a vymahatelnosti zákonů bez rozdílu. Jenomže to v podmínkách tržní ekonomiky není možné, tady neviditelná ruka trhu nepomůže. Chceme-li, aby Cikáni pracovali, musí tu možnost také mít. Až každému z nich budeme moci nabídnout práci a on ji odmítne, teprve potom můžou přijít na řadu sankce. Jenže jestliže je jen ve Vdf 1500 nezaměstnaných, netýká se problém nezaměstnanosti jen Cikánů. Je potřebné vytvářet šance i pro ostatní nezaměstnané. Kdo měl možnosti a odvahu, podniká, jenže i podnikání má své limity, všichni podnikat nemůžou. A není-li kupní síla, končí i živnosti. Všechno tu již v minulosti bylo.

0/0
10.9.2011 21:41

Romiiik11

Re: NEJSTE PRVNÍ,

1) Stát tady NENÍ od toho, aby někomu nabízel či dokonce vytvářel pracovní místa.

2) I kdyby tato místa vytvořil, musel by je vytvořit pouze pro cikány, protože ti většinou na trhu práce nemají proti ostatním (nejen bělochům) šanci. A za to si mohou sami!

+1/0
11.9.2011 9:19

Jack Russell

Re: NEJSTE PRVNÍ,

A od čeho je tu stát? Podle mě od toho, abychom nežili jako divoká zvěř v džungli, která se chová podle zákonů o zachování druhu. Z těchto přírodních zákonů se lidé vymanili díky rozumu a schopnosti pracovat. Vytvořili organizovanou společnost s nutnými pravidly vzájemné koexistence. Rody a kmeny se zorganizovaly v národy, které vytvořily své státy za účelem rozvoje, zachování a obrany národa. Stát má tedy mj. povinnost vytvářet odpovídající podmínky pro život nejen členů národa, ale pro všechny občany státu. Tedy i pro ty slabé a méně schopné, nemocné a nemohoucí, děti a seniory i pro příslušníky jiných národnostních a etnických menšin, žijících na území státu. K tomu jsou demokraticky přijímány pravidla a zákony. Jedním z úkolů státu je i podpora zdravé ekonomiky a zaměstnanosti. Nemluvím o těch, kteří pracovat nechtějí, ale těch, kteří chtějí a nemohou. Je potom musíte buď podporovat, nebo je ponechat svému osudu se všemi možnými sociálními problémy. Co je ekonomičtější? Vyberte si.

0/0
11.9.2011 10:14

Danny boy

A proč by to vláda měla řešit?

Pro vládu je to sice nepříjemné, ale vvšechny demonstrace nebo setkání většího počtu lidí na veřejném prostranství musí být nekolik dní předem nahlášeno a povoleno, na potlačení má dostatek ozbrojených složek, které mají zatím čas se připravit. Pokud cokoliv podnikne proti Romům, nedostane od EU dotace se kterými počítá spousta neziskovek a spřízněných. Bylo by zajímavé zjistit kolik jich je a kolik lidí se z nich živí.

+1/0
10.9.2011 21:30

JanHap

Re: A proč by to vláda měla řešit?

Protože vláda by měla vládnout v zájmu většiny národa, a ne k prospěchu sobě a svých kamarádů. A na všechny problémy zvysoka sr..

Dám příklad: Jak je možné, že byl odsouzen za zabití na deset let člověk (63 letý), který byl doma napaden lupičem-recidivistou a v sebeobraně ho zasáhl nožem. Utéci nemohl, protože v tom bytě byl ještě jeho invalidní syn a on se oprávněně bál o jeho život. Tohle je podle mne hrdina - ten má dostat metál a ne sedět v kriminále.

+4/0
10.9.2011 21:54

Danny boy

Re: A proč by to vláda měla řešit?

Máte sice pravdu, ale co je nám platná pravda? Volby nic nevyřeší jak vidíme posledních 10 let.

0/0
10.9.2011 22:07

Vlastimil.Kornas

Re: A proč by to vláda měla řešit?

Protože se volí pořád ty samé,a když se dostane do parlamentu i někdo jiný,stejně nemá většinu aby na zaběhnutém systému něco změnil.

0/0
15.9.2011 16:14

Danny boy

Re: A proč by to vláda měla řešit?

Když si spočítáte kolik je stran, tak je jasné, že se lidi na některé tak, aby mohla v parlamentu něco udělat, neshodnou. Proto volí menší zlo (které se mi zdá být stále větším a větším) - velkou stranu a v posledních volbách se pokusili křížkováním něco změnit. Nepomohlo to. A když se nějakým zázrakem dostala do parlamentu strana VV (asi měli dost peněz na kampaň na rozdíl od jiných malých stran), tak bylo zajímavé sledovat to zděšení velkých a zahnízděných.

0/0
15.9.2011 17:20

flyflýsek

Pane-pravdu díte,bohužel,či bohudík?

Jestli to bude takto pokračovat,tak "Londýn č.2"nás nemine....Jsem přesvědčen o tom,že nyní do plné nádoby dopadla ta pověstná kapka.....Policie již nic nezmůže,neb začíná fasovat hnědé kalhoty(aby nebylo vidět,jak jsou strachem p.....ý).Pravda je bohužel jedna-jsme otroky ve vlastní zemi,protože máme špatnou barvu kůže-bílou....[>-]:-(.Bohužel tam,kde jsou ve vedení zbabělci,nelze čekat nic jiného....:-(

+3/0
10.9.2011 20:50

klapzubova

Re: Pane-pravdu díte,bohužel,či bohudík?

Policie je posraná až za ušima.

0/0
10.9.2011 21:23

popetr

Re: Pane-pravdu díte,bohužel,či bohudík?

Není, oni jsou také normální, ale jsou "vpráci" a velice dobře vědí, že pomsta by byla jako ze Shakespeara. A smrt z nenávisti nesmí policie dopustit.

+2/0
10.9.2011 21:26

jarno3

Zábavná myšlenka!

Jednak představa, že policajti jsou  "normální";-D. Každý, kdo se s jejich " prací" při nějaké příležitosti setkal, si o tom jistě udělal svůj úsudek. A teprve ve světle vašeho příspěvku jsem pochopil, proč policajti nad trestnou činností   

" nepřizpůsobivých"  zavírají oči. Oni ti cikáni vás sejmou mačetou bez nenávisti. Pouze pro peníze....

+1/0
11.9.2011 6:04

xychteen

Ve Vanďáku jsem nebyl, ale v Rumburákově na obou akcích...

...tedy na Vandasovi i na "neřešícím násilí", a na obou se nadávalo na vládu, Vandas měl akorát řádově víc lidí a silnější ozvučení. Neřekl vůbec nic nepravdivýho (akorát se trochu otřel o vietnamce, ale fakt jen trochu), takže jsem zvědav, co z toho udělají "objektivní" média, která v mé přítomnosti natočila několik protestantů, co (imho dost nelogicky) nadávali Vandasovi a potom se dlouze vykecávala s nějakým cyklistou. Jediný extrém předvedl známý místní jedinec, který má papíry na hlavu, a potom nějakej občan pod vlivem, kterej pořvával cosi o zdefekovaných cikánech a policajtech. Lidí bylo asi 300 a to prosím všech možných barev. Nenásilníci měli v parčíku asi 30 lidí a proti cikánům tam vystoupila pouze jedna dívka, která upozornila, že jí jeden z nich to kilo, co jí právě manifestačně vrátil, dluží už půl roku. Policistů bylo v Rumburákově tolik, že to byla vlastně jejich demonstrace.

:

Takže, milí čtenáři, nenechte se obelhávat tvrzením médií o nějakých rasových nepokojích...

+6/0
10.9.2011 20:50

tomsk88

podpora.......

.... v současné situaci by byla nejlepším řešením petice, jak tady napsal někdo níže...... a pokud by se našel někdo, kdo by svolal demontrace na podporu do dalších měst ve stejný čas, museli by se nad situací zamyslet politici napříč politickým spektrem a konečně něco udělat.......

+2/0
10.9.2011 20:40

popetr

Re: podpora.......

Myslíte to dobře. Ale není to řešení, dokud budou lidé, kteří převrací hodnoty za peníze: Kocáb, který měl dluhy, šel hlásat, že slušní jsou rasisté a gauneři jsou vykořisťovaní chudáci. Najednou byl bez dluhů, žena od něj utekla, našel si milenku  a přešel k Abbásové. Hledejme podstatu, nikoliv závěr, kdy zuří všichni. Každý cikán není grázl, viz můj příspěvek níže.

0/0
10.9.2011 20:52

evon

Dokonalé...

Chtělo by to mít možnost se pod to podepsat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Okamžitě se přidám. A takových budou tisíce.

+2/0
10.9.2011 20:37

tyramysu

šimáček

Nejvtipnější je, že právě spolupráci cikánské Agentury s Varnsdorfem si Šimáček ještě před pár týdny pochvaloval nejvíce. Tam jede spousta projektů, mají tam různá sociální poradenství, dotuje se nadstandardní množství terénních sociálních pracovníků, spolupracují s úřady... a slavná spolupráce dopadla tak, že tam na zavolání Vandase vytáhne do ulic půlka města. 

KDY konečně zodpovědným osobám dojde, kam to profi-romové vedou ?!!

+8/0
10.9.2011 20:37

pěnice

Začínám si myslet,

že vláda řešit nic nechce. Že je snadnější vyslat na demonstrace provokatéry a pak útočit na demonstranty. Když slyším a čtu, že 800 extremistů spolu s místními pochodovalo, co vás napadne ? Že osmset bylo z DSSS a mezi nimi pár místních. Takto se manipuluje s fakty. Vsadím se ,že z  DSSS jich tam byla tak možná padesátka, jako včera. Já jen doufám, že z téhle vlády se příště do parlamentu jejich strany nedostanou s procenty, aby mohli sestavit vládu. A to ani ČSSD. Dnešní vodní děla byly namířeny proti nám, občanům, kteří na ně vydělávají, platí si je a oni na nás s pendreky. Nechci domyslet, jak posílili cikány ve vědomí, že mohou všechno.Ale tam policie jako vždy nebude.

+8/0
10.9.2011 20:27

evon

Re: Začínám si myslet,

Teprve si to ZAČÍNÁTE MYSLET??? :-P

Víte, kolik lidí si mastí kapsy z peněz "na začleňování", které jsou na H ?

+2/0
10.9.2011 20:39

Widmar

Blog by měl být publikovaný v denním tisku !

Odezva by byla až překvapivá.  R^   R^    !!

+3/0
10.9.2011 20:19

flyflýsek

Re: Blog by měl být publikovaný v denním tisku !

Kdo to můžete sdílet,tak učiňte tak,neboť ty ofiko jsou z toho zralý na kalhoty barvy hnědé.....A jistě víte proč.....:-(

0/0
10.9.2011 21:02

popetr

Vážený pane, oni to vědí, ale nebezpečí je jinde

Je to psáno jako chronologie, ale faka se dají dohledat z veřejných zdrojů.

http://www.paratdnes.cz/2011/09/Cikani-vazeny-pane-premiere-dnes-nejsou-obeti-rasismu-Naopak.html

+1/0
10.9.2011 20:18

Kordoba

Pisme vsichni

Tohle by chtelo skutecne poslat. Poslite tento blog/vyzvu na ministerstvo vnitra. Nebo politikum... www.napistejim.cz

+7/0
10.9.2011 20:16

Old Nord

Možno to doplniť podpisovou listinou?

Porozmýšlajte ako na vec.

+3/0
10.9.2011 20:14

Livrak 8

Re: Možno to doplniť podpisovou listinou?

Dobrej nápad. R^

0/0
10.9.2011 20:17

malý david

policejní manévry by měly

zaplatit všechny organizace které se věnují začleňování rómů do společnosti,protože za dobu své činnosti jen čerpaly peníze ze státní kasy a nic prakticky nedělaly.

+3/0
10.9.2011 20:14

flyflýsek

Re: policejní manévry by měly

Tak se bohužel asi nestane,neb se oni dotyční obávají nařčení z rasismu a podobných mediálních nesmyslů....!

0/0
10.9.2011 21:05

KDO VYHRÁL?

BR17

Poputují Italské dvojhubky Marty Kučíkové právě k vám? Podívejte se na výsledky soutěže.

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz